Stare porzekadło mówi, że ten, kto nie idzie do przodu – cofa się. Patrząc na dzisiejszy świat, trzeba przyznać, że coś w tym jest. Sprawa dotyczy przeróżnych dziedzin życia, w tym kosmetologii oraz stylizacji rzęs.

O tym, jak ważne są szkolenia i nauka zawodu wie każda doświadczona i rozsądna stylistka. Gabinety kosmetyczne potrzebują osób z pasją i umiejętnościami, które rozwijać można nie tylko poprzez pracę, ale również dzięki konferencjom i szkoleniom. Ambicja często idzie w parze z sukcesem, a jedną z najlepszych możliwości karmienia swojej ambicji jest uczestniczenie w kursach. Motywacja jest tu słowem-kluczem, którego powinno używać się do otwierania drzwi do ścieżek kariery obecnych (a więc doświadczonych) stylistek, a także tych początkujących, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w kosmetologii.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom najlepszych gabinetów kosmetycznych, postanowiliśmy stworzyć dział z propozycjami profesjonalnych szkoleń, w których uczestniczenie okazuje się być nie tylko pouczające i rozwijające, ale również przyjemne i relaksujące. Kursy tego typu to jedna z najatrakcyjniejszych możliwości wymiany swoich doświadczeń z osobami z branży, które tak samo jak my ciekawe są nowinek ze świata sztucznych rzęs.

Korzyści, które płyną z uczestnictwa w szkoleniach, są bezcenne i przyszłościowe. Dzięki zdobytej wiedzy podwyższamy poziom usług oferowanych w gabinecie i zachowujemy pewien poziom profesjonalizmu, który wpływa na naszą opinię i ilość Klientek. Rozwój jest czymś, co dziś możemy uznać za ogromną wartość. My chcemy Wam tę wartość zapewnić.

Rejestracja Rejestracja
Producent: Amazing Lashes
Cena: 45,00 zł 45,01 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Szkolenie z Anastazją Tomusiak - 26/27 Styczeń 2019 Szkolenie z Anastazją Tomusiak - 26/27 Styczeń 2019
Producent: Amazing Lashes
Cena: 1 450,00 zł 2 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Szkolenie z Anastazją Tomusiak - 28/29 Styczeń 2019 Szkolenie z Anastazją Tomusiak - 28/29 Styczeń 2019
Producent: Amazing Lashes
Cena: 1 450,00 zł 2 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe