Instruktorzy

Woj. Pomorskie - Gdynia

Magdalena Petsch, Tel. 535 166 590

magda@amazingstudio.com.pl

Link do Facebook

 

Woj. Pomorskie - Gdańsk

Marta Latusek, Tel. 517 326 233

marta.latusek@icloud.com

Link do Facebook

 

Woj. Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz

Ewelina Stachowiak, Tel. 500 662 178 lub 507 972 592

desire.szkolenia@gmail.com

Link do Facebook

 

Woj. Kujawsko-Pomorskie - Toruń

Wioleta Szczypiorowska, Tel. 530 672 823

szczypi03@interia.pl

Link do Facebook

 

Woj. Zachodniopomorskie - Szczecinek

Paulina Durka, Tel. 533 980 774

durka_paulina@wp.pl

Link do Facebook 

 

Woj. Zachodniopomorskie - Koszalin

Nicolette Wudel, Tel. 791 813 782

nitka58@wp.pl

Link do Facebook

 

Woj. Zachodniopomorskie - Dębno

Kasia Machaj, Tel. 661 985 070

dranikosia@tlen.pl

Link do Facebook

 

Woj. Lubuskie - Drezdenko

Elżbieta Chwalisz, Tel. 516 030 161

chwalisz@op.pl

Link do Facebook

 

Woj. Lubuskie - Zielona Góra

Agata Szwajkowska, Tel. 530 598 789

agataszwajkowska@gmail.com

Link do Facebook

 

Woj. Podlaskie - Suwałki

Beata Rucińska, Tel. 884 313 111

beatau3@poczta.onet.pl

Link do Facebook

 

Woj. Wielkopolskie - Poznań

Kamila Gleszczyńska, Tel. 790 458 534

kamilagleszczynska@icloud.com

Link do Facebook

 

Woj. Mazowieckie - Góra Kalwaria

Izabella Lis, Tel. 792 896 403

izabella.lis@gmail.com

Link do Facebook

 

Woj. Mazowieckie - Warszawa

Magda Poziomecka, Tel. 608 422 318

szkolenia.amazinglashes.waw@interia.pl

Link do Facebook

 

Woj. Mazowieckie - Płock

Edyta Stanisławska, Tel. 603 403 352

e.stanislawska@o2.pl

Link do Facebook

 

Woj. Małopolskie - Kraków

Justyna Wieczorek, Tel. 508 144 385

justynawieczorek.amazinglashes@interia.pl

Link do Facebook

 

Woj. Lubelskie - Lublin

Paulina Wasilewska, Tel. 732 889 998

paulinajuscinska@gmail.com

Link do Facebook

 

Woj. Świętokrzyskie - Starachowice

Ilona Pytoń, Tel. 519 768 158

dompiekna.amazinglashes@gmail.com

Link do Facebook

 

Woj. Opolskie - Opole

Anna Kysla, Tel. 538 508 348

anna.kysla94@gmail.com

Link do Facebook

 

Woj. Łódzkie - Łódź

Klaudia Maciejewska, Tel. 789 484 812

Klaudiamaciejewska01@gmail.com

Link do Facebook

 

Woj. Wielkopolski - Kalisz

Iga Wolf, Tel. 533 144 634

xlashes.igawolf@gmail.com

Link do Facebook

 

Woj. Dolnośląskie - Wrocław

Aleksandra Krytsyna, Tel. 797 102 602

studio@sash.pl

Link do Facebook


 

Wielka Brytania - Nuneaton

Daria Ziółkowska, Tel. +44 0 7721047173

lashesbydaria@gmail.com

Link do Facebook

 

Niemcy - Hamburg

Małgorzata Kasiorkiewicz, Tel. +49 1 768 175 43 56

malgorzata.jonca@hotmail.de

Link do Facebook

 

Niemcy - Frankfurt nad Menem

Sylwia Frankowska, Tel. +49 1 522 432 04 22

shavoo69sv69@gmail.com

Link do Facebook

 

Hiszpania - Marbella

Magdalena Bogacz, Tel. +34 627 172 708

magdalena-11@wp.pl 

Link do Facebook

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe